Innovative strategy and modern communication agency

Gaming
Social media
TikTok
Metaverse
Influencers
AI
Gaming
Social media
TikTok
Metaverse
Influencers
AI

o nas

Realizujemy niestandardowe kampanie w nowoczesny sposób!

Szukamy obszarów, na które mamy zajawkę. Tworzymy strategie, prowadzimy komunikację, działamy w różnorodnych obszarach, od dużych, niestandardowych kampanii po prowadzenie kanałów social media. Poruszamy się po świecie gamingu, metaverse, nowych technologii. Tworzymy aktywacje z topowymi influencerami, znamy Gen Z od podszewki i wiemy, jak poprowadzić nowoczesną komunikację skierowaną do młodych odbiorców.Nasze ślady zobaczysz na TikToku, YouTube, Discordzie, Twitchu, Robloxie i w niestandardowych miejscach, w których jest Twoja grupa docelowa. Lubimy zaskakiwać, przełamywać standardy i otwierać nowe furtki dla naszych partnerów.

Podążamy za trendami i odkrywamy nowe obszary dla odważnych marek.
Jesteś jedną z nich?

Skonktaktuj się!

Poznaj naszych liderów:

Waldek Kaim

Strategy Director

waldek@emine.pro

Olga Kowalska

Creative Director

olga@emine.pro

Marcel Kozłowski

Managment Director

bartek@emine.pro

Natalia Jażdżewska

Art Director

bartek@emine.pro

Natalia Jażdżewska

Art Director

bartek@emine.pro

Paweł Marcinek

Sales Director

bartek@emine.pro

waldek@emine.pro

Waldek KEaim

Strategy Director

Zobacz
cały zespół

co robimy?

Strategia marketingowa

Strategia
marketingowa

Od analizy rynku, po konkretne linie strategiczne. Stworzymy kompleksowy plan dla Twojej marki i wprowadzimy go w życie.

Social Media

Social
Media

TikTok, Twitter, Instagram, Facebook, Twitch, Discord… Wiemy, jak ważna jest komunikacja w social media i pomożemy Ci ją prowadzić.

Influencer marketing

Influencer
marketing

Rozumiemy siłę Internetu. Do Twojej kampanii dobierzemy odpowiednich influencerów, przygotujemy plan kreatywny i skontaktujemy się z twórcami.

Kampanie sprzedażowe

Kampanie
sprzedażowe

Tworzymy koncepcje kreatywne i dowozimy wyniki. Planujemy kompleksowe kampanie reklamowe oraz płatne wsparcie w Meta, Google czy na TikToku.

Branding & Design

Branding
& Design

Stworzymy pełną identyfikację wizualną oraz dedykowane materiały graficzne, animacje i wideo. Sprawimy, by Twoja marka wyglądała nowocześnie i profesjonalnie.

case studies

Huawei

Gaming

Mobile

Olimp

Sport

FMCG

Splash!

Turniej

Gaming

Zobacz wszystkie projekty

klienci

poznaj nasz zespół

Alek Kaim

Chef Executive Officer
alek@emine.pro

Bartłomiej Puchała

General Director
bartek@emine.pro

Marta Kozub-Klima

Office Manager
biuro@emine.pro

Waldek Kaim

Strategy Director
waldek@emine.pro

Olga Antonowicz

Creative Director
olga@emine.pro

Paweł Marcinek

Sales Director
pawel@emine.pro

Natalia Jażdzewska

Art Director
natalia@emine.pro

Marcel Kozłowski

Creative Specialist
marcel@emine.pro

Aleksandra Biernacka

Project Manager
aleksandra@emine.pro

Michał Srokosz

Project Manager
michal.srokosz@emine.pro

Karina Maksymenko

Project Manager
karina.maksymenko@emine.pro

Robert Nowak

Creative Specialist
robert@emine.pro

Maciej Kubalewski

Sales Specialist
maciej.kubalewski@emine.pro

Maciej Stawiński

Sales Specialist
maciej.stawinski@emine.pro

Hubert Bieryło

Junior Graphic Designer
hubert@emine.pro

Piotr Kopernik

Graphic Designer
piotr.kopernik@emine.pro

skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz albo wybierz standardową opcję kontaktu

508 652 142
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

zróbmy to razem!

hello@emine.pro

© 2023 eMinePro

social media